Zmarzluchy pod kołdry!

Zaczyna się okres, którego z całego serca nienawidzą ludzie wielbiący ciepło. Ci co w sercu czują Karaiby i Wyspy Kanaryjskie (a chętnie poczuliby też ich temperaturę), a na zimę instalują się pod kocami z kubkiem kakao/herbaty, otwierając do oporu ogrzewanie.

O ile tamtego roku zima była dla tych osób łaskawa (nie licząc śniegu w maju), to przełom 2014/2015 roku przyniesie odwet. Na to wygląda - od kilku dobrych dni temperatura ledwo ledwo wskakuje powyżej zera. I to w porywach!

Właściciele pokoi do wynajęcia czy pensjonatów zacierają ręce, czekając na opady, kiedy to Ci mniej odporni na zimno przeszukują szafy w poszukiwaniu co cieplejszego swetra i skarpetek. I chociaż wśród nich znajdują się osoby, które mimo klekotania szczęki znajdują odwagę i tylko czekają na otwarcie stoków, to zdecydowana większość bardziej niż z białej aury cieszyć się będzie z Kevina na Polsacie.

A gdy jednak należycie do grupy, która zimna się nie boi, na pewno zmierzycie się z niejednym stokiem. Polecamy Wam miejsca, w które warto pojechać, by najlepiej skorzystać z zimowej aury!

Dodano: 2014-12-04
Komentarze (0)
Dodaj komentarz