Sianożęty i 5 najlepszych atrakcji dla rodzin z dziećmi

Sianożęty i 5 najlepszych atrakcji dla rodzin z dziećmi

Sianożęty w zachodniopomorskiem niewątpliwie są niebywale atrakcyjnym kierunkiem na rodzinne wczasy nad morze. Z jednej strony to kameralna i spokojna miejscowość, a z drugiej leży na tyle blisko większych i/lub bardziej znanych kurortów, że atrakcje dla dzieci (i nie tylko) są dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Sezonowe gry, zabawy i wesołe miasteczka z Ustronia Morskiego, a także wszelkie rozrywki oraz walory edukacyjno-historyczne Kołobrzegu - oto najważniejsze czynniki, dzięki którym na wakacjach w Sianożętach zawsze znajdzie się coś ciekawego do zrobienia. W końcu małe które dzieciaki są w stanie cały turnus przesiedzieć na plaży, budując zamki z piasku, szukając bursztynów czy pluskając się na bałtyckich falach. Na kolejnych stronach przedstawimy 5 fantastycznych atrakcji dla rodzin z dziećmi.

Dodano: 2018-04-04 09:23:00
0 / 5 Następny

Komentarze (1)
Anonim
4.04.2018 10:04

Innymi słowy - atrakcje dla dzieci w Sianożętach nie odbiegają zanadto od nadmorskiego standardu plaże & lodziarnie. Plus ewentualnie trampoliny, zdjęcia z przebierańcami w kostiumach postaci z bajek i cała reszta sezonowej drobnicy. A jak się chce czegoś więcej, to trzeba się z tych Sianożęt ruszyć gdzieś dalej w Pomorze Zachodnie - tj. zaplanować parę wycieczek.

Dodaj komentarz