Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Sianożąt do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Sianożąt, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z oprogramowania NFHotel. Oferując usługi noclegowe w Sianożętach na pewno potrzebujesz praktycznego programu, który pozwoli Ci na wygodną obsługę każdego gościa. Oprogramowanie NFhotel to m. in. błyskawiczne dodawanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją zaakceptować błyskawicznym przelaniem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje wyświetlone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to również szybkie i łatwe rozliczenia, w których ryzyko błędu ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z obliczaniem kosztów pobytów.


Niewątpliwym ułatwieniem jest także wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich komunikatów między osobami obsługującymi recepcję. Pracę ułatwiają również przypominacze o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli nie zauważyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania odpowiednich decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-12 08:28:00

Komentarze (2)
Bałtyk Resort
7.12.2015 08:43

Ten program bardzo się u nas sprawdza. Używamy go u siebie już dłuższy czas i jesteśmy naprawdę usatysfakcjonowani. Według nas, to jeden z lepszych programów na jakich pracowaliśmy. Jest łatwy w obsłudze, darmowy, funkcjonalny oraz ma opcję rezerwacji online, z której także zdecydowaliśmy się korzystać. Jak najbardziej polecamy!

Pensjonat*** Karkonoski SPA
7.12.2015 08:44

Mamy okazję korzystać z oprogramowania NFhotel już od jakiegoś czasu i w naszym obiekcie także sprawdza się bardzo dobrze. To po prostu dobrze dopracowany program, łatwy w obsłudze, z jasnymi warunkami korzystania i darmowy! Bardzo usprawnia nam zarządzanie.

Dodaj komentarz