Western Park

Jest w Ustroniu Morskim miejsce, w którym poczuć można prawdziwy klimat Dzikiego Zachodu. W dodatku, wizyta w Ustrońskim Western Parku, ma nie tylko charakter rozrywkowy ale i edukacyjny.

Goście parku (zwłaszcza dzieci), oprócz fantastycznej zabawy zdobywają tu również nową, niezwykle pouczającą wiedzę o plemionach Indian oraz o pierwszych osadnikach na Dzikim Zachodzie. Można tu zawitać do prawdziwych tipi (namiotów indiańskich), wysłuchać arcyciekawych historii z dawnych czasów oraz zapoznać się z oryginalnymi strojami i sprzętami codziennego użytku Indian. Nie brakuje tu także kowboi.

Ponadto, na terenie Western Parku można skorzystać z zabawy na trampolinie, placu zabaw, równoważni indiańskiej a nawet potańczyć po kowbojsku. Zdecydowanie jest więc w czym wybierać.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Wstęp dla turystów indywidualnych - 5 zł

Bilety wstępu dla jednego dziecka w zorganizowanej grupie (minimalna liczba uczestników to 20 dzieci) - ceny NETTO

  • 20 zł - W cenie: wejście, zwiedzanie i poznawanie kultury Indian oraz osadników, kiełbaska z grilla, napój, indiańskie narty, plac zabaw, strzelnica łucznicza, rzucanie tomahawkiem (wiek minimum > 10 lat), przeciąganie liny 
  • 25 zł - W cenie: wejście, zwiedzanie i poznawanie kultury Indian oraz osadników, kiełbaska z grilla, napój, indiańskie narty, plac zabaw, strzelnica łucznicza, rzucanie tomahawkiem (wiek minimum > 10 lat), przeciąganie liny, wstęp do Tipi Ognia (opowieści przy ognisku i inne atrakcje w Tipi), pokazy kaskaderskiej jazdy konnej 

Na terenie Western Parku obowiązuje waluta "DOLAR TRZEBIŃSKI" 1 dolar to równowartość 5 zł. Dodatkowe atrakcje:

  • Quad safari - 1$/2 okrążenia 
  • Łuki - 1$/6 strzałów 
  • Winchester - 1$/6 strzałów 
  • Rzucanie tomahawkiem - 1$/6 rzutów 
  • List gończy z własną podobizną -1$

Dziki Zachód pełną gębą, czyli tematyczny park rozrywki, który umiejętnie łączy zabawę z edukacją. Indiańskie opowieści, kowbojskie wyczyny w siodle, zabawy i scenki… Część atrakcji, m.in. strzelnica (tomahawki, łuki i karabiny Winchester) czy sporządzenie listu gończego z własną podobizną, są płatne osobno - wymienialnymi na miejscu dolarami trzebińskimi.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz